Архів новин 

новини: 27 травня 2017 у рубриці:  

Суд в Києві заарештував підозрюваного у вбивстві мотоцикліста

Йому оголосили про підозру за статтею "Умисне вбивство".
Київ 27 травня 2017, 22:18 (Корреспондент.net)

Виталий Портников: Идеалист из Белого дома Виталий Портников: Идеалист из Белого дома
Американського політолога Збігнева Бжезінського можна назвати одним з небагатьох ідеалістів, що коли-небудь займали високі посади в адміністрації...
Політика 27 травня 2017, 15:58 (glavnoe.ua)
У экс-замлавы налоговой Днепропетровской области нашли российский паспорт У экс-замлавы налоговой Днепропетровской области нашли российский паспорт
Об этом на своей странице в соцсети написал главный военный прокурор Украины Анатолий Матиос:
Політика 27 травня 2017, 01:13 (glavnoe.ua)
Всесвітній чемпіонат по японських шахів відбудеться в Києві Всесвітній чемпіонат по японських шахів відбудеться в Києві
У серпні, 2017 року, в Києві відбудеться Відкритий Всесвітній і Всеєвропейський чемпіонат по японських шахів сьогі.
Київ 27 травня 2017, 08:15 (УРА-Информ)
Володимир Гройсман привітав киян з днем ??міста Володимир Гройсман привітав киян з днем ??міста
Цими вихідними, 27-28 травня, мешканці столиці відзначатимуть День Києва. З цього приводу прем'єр-міністр України Володимир Гройсман привітав кия...
Політика 27 травня 2017, 14:11 (УРА-Информ)
Міністр освіти Китаю відвідає Україну для розширення співробітництва між країнами Міністр освіти Китаю відвідає Україну для розширення співробітництва між країнами
Міністр освіти Китаю Баошен Чень планує відвідати Україну вже наприкінці червня У чесність, представник китайської держави планує обговорити з ук...
Політика 27 травня 2017, 15:42 (УРА-Информ)
Заступник голови НАПКА Радецький заявив про готовність піти у відставку Заступник голови НАПКА Радецький заявив про готовність піти у відставку
За його словами, це призведе до негативних наслідків в перевірці електронних декларацій.
Україна 27 травня 2017, 00:35 (GIGAMIR)
Ребров:  Я готовий до критики і згоден, що цей сезон ми провели незадовільно Ребров: 'Я готовий до критики і згоден, що цей сезон ми провели незадовільно'
Про причини невдалого сезону Сергій Ребров поговорить з президентом клубу.
Україна 27 травня 2017, 00:28 (GIGAMIR)
У Нацполіціі спростували інформацію самогубство  в червоному корпусі У Нацполіціі спростували інформацію самогубство 'в червоному корпусі'
З'ясувалося, що 58-річному чоловікові стало погано, коли йшов, він впав і помер.
Україна 27 травня 2017, 01:02 (GIGAMIR)
Сводки АТО: один боец ранен за истекший день Сводки АТО: один боец ранен за истекший день
Об этом сообщает пресс-центр штаба АТО на своей странице в соцсети: