В'юнник: Мене багато критикували, що я не можу забивати. Коли забив, мені дуже хотілося плакати

28 червня 2023, 12:20 | Футбол

У заключному раунді групового етапу молодіжного ЄВРО-2023 збірна України U-21 зіграла в результативну нічию з однолітками з Іспанії (2:2), фінішувавши таким чином на другому місці квартету B за рівної кількості очок з іспанцями та поступившись лише за додатковими показниками.

Нападник "синьо-жовтих" Богдан В'юнник, який став автором першого гола у ворота іспанців, поділився враженнями від підсумкового результату цього протистояння.

"Чесно кажучи, ми були дуже засмучені, тому що ми справді домінували. Ми думали, що можемо перемогти. Іспанія — одна з найкращих команд у світі, але сьогодні ми дали максимум.

Мій гол — це звичайне тактичне напрацювання і з Назаренком, і зі мною.  Ми двоє швидких гравців, і наша мета — робити забігання, використовуючи вільний простір.  Він зробив навісну передачу, і я забив.

Ви не можете собі уявити, наскільки важливим був для мене гол.  Мене багато критикували, що я не можу забивати, і я відчував сильний тиск, але сьогодні намагався бути спокійним.  Коли я забив, мені дуже хотілося плакати.

У другому таймі ми намагалися зберегти енергію, намагалися контратакувати. Було так сумно, коли ми пропустили.

Наша команда — як сім’я, і з кожним хорошим моментом, кожним голом, кожною перемогою ми набираємося мужності. Це додає нам великої впевненості", — цитує слова Богдана В'юнника офіційний сайт УЄФА.

Дивитися відео голів та огляд матчу Іспанія U-21 — Україна U-21 ви можете на Football.ua.  У чвертьфіналі молодіжного ЄВРО-2023 команда Руслана Ротаня зіграє з переможцем групи D.