Супряга забив перший гол з вересня 2020 року

01 червня 2022, 21:24 | Футбол | Оригінал статті
Владислав Супряга, Getty Images

У поєдинку відбору на молодіжний чемпіонат Європи збірна України U-21 вирушила в гості до команди Фарерських островів, де за підсумками першого тайму українці мали перевагу у два м'ячі (2:0).

Автором одного з голів у ворота господарів став нападник Владислав Супряга, який забив на 33-й хвилині та збільшив перевагу України U-21.

Цікаво, що для 22-річного форварда київського Динамо, котрий другу половину сезону провів за італійську Сампдорію, цей гол став першим із вересня 2020 року.

До цього востаннє Супряга забивав у ворота бельгійського Гента у кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів, що відбувся 23 вересня 2020 року.