Де Дзербі: Чи розслабила перемога над Десною? Ви думаєте, що ми можемо розслабитись?

30 жовтня 2021, 23:50 | Футбол

Наставник Шахтаря висловився про перемогу над Десною у рамках чемпіонату України.

У поєдинку 13-го туру української Прем'єр-ліги донецький Шахтар здобув впевнену перемогу над Десною з рахунком 4:1.

Головний тренер "

Чи розслаблюють такі перемоги? А ви думаєте, що ми можемо розслабитись? Ні, такого не може бути, тому що 10 днів тому ми програли Реалу 0:5. Немає приводу розслабитись. Ми на другому місці у чемпіонаті, а на першому – Динамо. Те, що я бачу наш прогрес, залишає мене задоволеним. Ми граємо дуже добре, але можемо робити ще дуже-дуже багато. Я нікому не даю можливості розслабитись, навіть своєму штабу"

\? Удари з дистанції – це те, що футболісти іноді повинні пробувати, особливо ті, хто має такі якості.. Алан, Майкон, Судаков, Мудрік, Тіто, Додо… Усі вони можуть вдарити. Коли є така можливість, я вважаю, що це потрібно робити. Проти Динамо у Суперкубку Алан Патрік забив гол теж з дистанції. Тож вони повинні пробувати, коли є шанс..

\? Я просто думаю, що, якщо ми не хочемо закінчити на останньому місці в таблиці Ліги чемпіонів, ми маємо здобути дві перемоги. Все змінилося не тільки тому, що Шериф переміг Шахтар, але й після його перемоги в Мадриді.. Тоді погляд на цю групу змінився у всіх.

Думаю, у Лізі чемпіонів наша єдина помилка – коли ми програли у Тирасполі. З Реалом у першому таймі ми дуже добре зіграли. Перший ми пропустили через автогол, другий – коли наш аут був чистою помилкою. Після другого голу матч був для нас складнішим.. Але і проти Реала у першому таймі, і проти «Інтера», я вважаю, ми грали добре», — наводить слова Де Дзербі офіційний сайт «Шахтаря».

Дивитися відео голів та огляд матчу Шахтар — Десна ви можете на Football. ua.