Почеттіно: Я задоволений прогресом команди

25 жовтня 2021, 10:37 | Футбол
маурисио почеттино, getty images

Головний тренер Парі Сен-Жермен Маурісіо Почеттіно прокоментував нічийний результат матчу своєї команди проти Марселя (0: 0).

Наставник парижан вважає, що його команда проявила характер після видалення.

" Команда показала згуртованість, проявила характер, організованість з м'ячем і без м'яча. Прикро, що довелося відіграти майже 40 хвилин в меншості, але навіть в цій ситуації ми робили добрі речі.

Ми знаходимося в пошуках балансу. З досвіду розуміємо, що періоди в жовтні і листопаді завжди важкі.

Проте, я задоволений прогресом команди, задоволений тим, на якому шляху розвитку вона знаходиться зараз.

Неймар після видалення грав у півзахисті - я задоволений його виступом, він проявив прихильність командним інтересам "

Після цієї нічиєї ПСЖ йде на першому місці, маючи 28 очок у своєму активі і випереджає Ніццу, що йде на другому місці на 7 очок.

Наступний матч ПСЖ в рамках Ліги 1 проведе проти Лілля 29 жовтня, Марсель ж двома днями раніше зіграє матч 3-го туру проти Ніцци, а потім зустрінеться з Клермон 31 жовтня.

За матеріалами: leparisien.fr