АПЛ. Вест Хем здолав Тоттенхем завдяки голу Антоніо, Лестер вирвав перемогу над Брентфорд

24 жовтня 2021, 19:03 | Футбол

Завершилися два поєдинки в рамках чемпіонату Англії.

В рамках дев'ятого туру англійської Прем'єр-ліги нас чекало протистояння двох лондонських команд - Вест Хема і Тоттенхема.

Командам ніяк не вдавалося реалізувати свої моменти, а нулі на табло зберігалися аж до 72-ї хвилини, поки нападник Майкл Антоніо не відправив м'яч у сітку воріт Уго Льоріса після подачі з кутового.

Цей гол став єдиним у цій зустрічі і приніс в актив Вест Хема три набраних очка.

Вест Хем - Тоттенхем 1: 0 Голи: Антоніо, 72 Вест Хем: Фабіанскі, Джонсон, Огбонна, Зума, Крессуелл, Соучек, Райс, Форнальс, Антоніо, Бенрахма (Лансіні, 85), Боуен (Доусон, 90).

Тоттенхем: Льоріс, Емерсон, Дайер, Ромеро, Регілон (Хіль, 84), Сон Хин Мін, Лукас Моура (Бергвейн, 90), Хейбьерг, Ндомбеле (Ло Чельсо, 84), Скіпп, Кейн.

Попередження: Соучек, Огбонна - Ромеро.

У паралельному матчі Брентфорд зійшовся в протистоянні з Лестером.

Підопічні Томаса Франка традиційно були більш активними в атакуючій фазі (як мінімум в першій половині зустрічі), проте це не принесло їм позитивного результату за підсумками зустрічі з "

Фінальний свисток зафіксував гостьову перемогу Лестера з рахунком 2: 1, яку вдалося вирвати завдяки голу Медісона на 73-й хвилині.

Брентфорд - Лестер 1: 2 Голи: Йоргенсен, 60 - Тілеманс, 14, Медісон, 73 Брентфорд: Райян, Йоргенсен, Янссон, Піннок (Айер, 46), Генрі, Канос, Нергор, Йенсен, Оньека (Годдос, 76), Тоуни.

Лестер: Шмайхель, Рікарду Перейра, Еванс, Амарт'я, Сеюнджю (Вестергор, 68), Кастаньо, Тілеманс, Медісон (Перес, 78), Сумаре, Варди (Дака, 46), Іхеаначо.

Попередження: Йоргенсен - Сеюнджю.