Гол Малиновського не допоміг Аталанте здолати Удінезе

24 жовтня 2021, 16:55 | Футбол

Завершився черговий матч Серії А.

В рамках 9 туру італійської Серії А Аталанта на своєму полі приймала Удінезе.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, де команди по черзі атакували ворота один одного. В середині першого тайму Удінезе могло відкрити рахунок в поєдинку, але Моліна на 22-й хвилині влучив у штангу.

Другий тайм почався з гола - відмінний удар вдався Руслану Малиновському під штангу - 1: 0.

Далі Малиновський через 20 хвилин знову міг забивати, але Сільвестрі врятував свої ворота.

Матч наближався до свого логічного завершення, але на 90-й хвилині плутанина в штрафний Аталанти ледь не призвела до голу - Муссо героїчно врятував свою команду, знявши рукою м'яч з лінії воріт. Проте, вже в додатковий час Удінезе запрацювало кутовий, все той же Муссо вже помилився на виході і Бету головою відправив м'яч у сітку.

Аталанта - Удінезе 1: 1 Голи: Малиновський, 56 - Бету 90 + 4 Аталанта: Муссо - Ловато, Паломіно, де Рон - Пеццела, Пашаліч (Копмейнерс, 74), Фройлер, Дзаппакоста - Малиновський (Скальвіні, 86), Ілічіч (Олексій Андрійович Міранчук.

Попередження: Самір, Пуссетто, лову, Пеццела.