Луческу: Барселоні потрібна була ця перемога, тому що у них йде зміна покоління і зараз складний період

21 жовтня 2021, 07:28 | Футбол

Спеціаліст поділився емоціями після матчу.

Головний тренер київського Динамо Мірча Луческу в інтерв'ю прес-службі клубу розповів про поразку від Барселони в Лізі чемпіонів (1: 0).

" Вони нас обіграли за рахунок досвіду, за рахунок агресивних дій при пресингу. Свідчення цьому - 18 фолів, які вони зробили, аби дати нам розвивати атаки. У той же час у нас було всього 7.

Барселона обіграла нас за рахунок того, що пресингувала, агресивно діяла в атаці, ми ж допускали помилки на своїй половині, які приводили до моментів біля наших воріт.

Ми не змогли подолати бар'єр остраху, тому так і зіграли "

" Але, на жаль, у нас не вистачило більшої сміливості, щоб розвивати і завершувати атаки.

Ми добре зіграли без м'яча, добре оборонялися і підстраховували один одного, не давали технічним гравцям діяти індивідуально та обігравати нас. Але вихід з оборони і робота з м'ячем мене не задовольнила.

Їм потрібна була ця перемога, тому що у них йде зміна покоління і зараз складний період. Сподіваюся, що другий тайм нам додав упевненості, що ми можемо грати краще з Барселоною і домагатися результату "