Реал - Мальорка 6: 1 Відео голів та огляд матчу

23 вересня 2021, 11:14 | Футбол

Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Іспанії.

В рамках шостого туру іспанської Ла Ліги мадридський Реал на своєму полі приймав Мальорку.

Вже на третій хвилині зустрічі " Потім на 24-й хвилині Асенсио подвоїв перевагу мадридців, але через хвилину Лі скоротив відставання в рахунку. Ще через п'ять хвилин Асенсио оформив дубль, а на початку другого тайму справа дійшла до хет-трику.

Наостанок Бензема оформив дубль, а Іско поставив фінальну крапку в матчі - 6: 1.

Огляд матчу:.

Реал - Мальорка 6: 1 Голи: Бензема, 3, 78, Асенсио, 24, 29, 55, Іско, 85 - Лі, 25 Реал Мадрид: Куртуа, Начо (Сантос, 80), Алаба, Мілітао, Мігель Гутьєррес, Вальверде,.

Мальорка: Рейна, Састре, Вальєнте, Гайя (Коста, 59), Оліван, Батталья, Фебас (Санчес, 59), Кубо (Баба, 46), Лі Кан Ін, Лаго Джуніор (Жорді Мбоула, 76), Хопп (Пратс,.

Попередження: Родріго, Баба, Начо.