Шкурін - про дебютному голі за Динамо: Міг таке тільки уявити

11 липня 2021, 12:52 | Футбол

Новачок "

Новоспечений нападник Динамо Ілля Шкурін прокоментував свій перший матч в складі київського клубу проти Серветта (1: 1), в якому він відзначився дебютним голом.

" Навіть не очікував, що вийде зіграти нехай і не тайм, але 20-25 хвилин. Я навіть не очікував, що отримаю стільки ігрового часу. Готувався, розминався, чекав свого шансу.

Хвилювання перед виходом на поле? Якось не було хвилювання. Був гарний настрій.

Хороша команда, хороші умови, незважаючи на те, що злива, вважаю, зіпсував якість газону і якість футболу. Тим не менше, гра вдалася.

Забивати голи в будь-якому випадку потрібно. Якщо я не буду забивати, то не буду і грати. Потрібно починати проявляти себе по крайней мере в товариських матчах.

Поздоровлення з дебютним голом? Хлопці привітали, сказали, що я молодець. І тренери похвалили. Але з Мірчею Луческу ще не бачилися після гри "

на Football. ua доступний відеоогляд матчу Динамо - Серветт.

Автор: Ілля.