Тухель: Челсі втомився і змирився з нічиєю

28 квітня 2021, 07:24 | Футбол

Головний тренер "

Челсі в рамках першого поєдинку 1/2 фіналу Ліги чемпіонів відправився в гості до Реалу і зіграв внічию з рахунком 1: 1.

Головний тренер лондонців Томас Тухель розчарований рахунком першої половини гри.

" Ми повинні були вигравати перший тайм. Ми цього заслуговували. У нас було багато моментів, багато напівмоментів, не вистачило точності останнього пасу, який допоміг би створити ще більше можливостей для взяття воріт.

На жаль, вони забили зі " Але більше ми нічого не дозволили створити супернику.

Результат першого тайму злегка розчаровував, тому важливо, що ми зберегли спокій і не втратили концентрацію. До кінця матчу швидкості впали, ми втратили в агресії, ви могли бачити, що ми втомилися і змирилися з нічиєї.

Ми могли виграти перший тайм, якби трохи піддався і зіграли впевненіше. Ця перемога була б заслуженою. Але цього не сталося. Потрібно прийняти цю нічию і постаратися виграти наступний матч "

Нагадаємо, що на Football. ua доступне відео голів та огляд матчу Реал - Челсі.