Боруссія М відправила п'ять сухих голів Армінії

25 квітня 2021, 23:22 | Футбол

Завершився матч чемпіонату Німеччини.

В рамках 31-го туру німецької Бундесліги Боруссія М не залишила шансів Армінії, обігравши їх з рахунком 5: 0.

У першому таймі у ворота Ортеги залетело три м'ячі. Рахунок відкрив емболії, Тюрам зробив його 2: 0, а Бенсебайні реалізував 11-метровий.

У другому таймі Боруссія також продовжила повністю домінувати над гостями і забила ще два голи. Авторами стали емболії і Плеа.

Боруссія М - Армінія Голи: емболія, 6, 69, Тюрам, 15, Бенсебайні, 18, Плеа, 84 Боруссія М: Зоммер, Лайнер (Байєр, 85), Гинтер, Ельведі, Бенсебайні (Янчке, 85), Лазаро (Вендт,.

Армінія: Ортега, де Медіна, Нільссон, Піпер, Лукокі, Гебауер (Шіпплок, 76), Окугава (Кунце, 46), Прітль, Майер, Доан, Клос (Фогльзаммер, 46).

Попередження: Лазаро, де Медіна.