УАФ - про незарахований гол Зорі: Дії арбітра не дали жодного шансу VAR виправити цю ситуацію і зарахувати гол

23 квітня 2021, 17:00 | Футбол
Виктор Скрипник, getty images

Комітет арбітрів УАФ пояснив епізоду з компенсованим часом в півфінальному матчі Кубка Україну-2020/21 між Олександрією і Зорею.

" Керуючись вимогами п. 3 Правила 7, 4-й арбітр на останній хвилині першого тайму додаткового часу гри продемонстрував глядачам електронне табло з названої раніше цифрою.

Як правило, згідно з відповідними рекомендаціями, арбітри повинні дати можливість команді, яка атакує, завершити активну фазу атакуючих дій, і, якщо при завершенні компенсованого (мінімального) ігрового часу команда отримує право на виконання стандартного положення (пенальті, штрафний, кутовий і ін. ), Він також повинні надати час для виконання цього стандарту, що і сталося в даній ситуації.

Перед виконанням кутового удару арбітр матчу оголосив гравцям обох команд, які перебували поруч, що таке право команда Зоря отримує на одномоментне виконання кутового і безпосереднього удару по воротах в короткочасний проміжок часу. Після подачі м'яча в штрафний майданчик ФК Олександрії сталося три короткочасних торкання м'яча, після чого він опинився в воротах господарів, що і було завершенням цього (одномоментного) стандартного положення.

Практично, після першого торкання м'яча (в штрафному майданчику) пролунав сигнал арбітра про завершення першого тайму додаткового часу, що не відповідало принципам " Такі дії арбітра не дали жодного шансу ВАА виправити цю ситуацію і зарахувати гол, тому що м'яч перетнув лінію воріт вже після того, як пролунав сигнал свистком від арбітра про завершення тайму, і зміна будь-якого рішення арбітра стало неможливим "

Вашій увазі відео голів та огляд матчу Олександрія - Зоря (1: 1, 3: 4 по пенальті).

За матеріалами: https