Реал легко обіграв Кадіс і вийшов на перше місце чемпіонату Іспанії

22 квітня 2021, 09:46 | Футбол

Команда Зінедіна Зідана без особливих зусиль впоралася з середняком Ла Ліги.

У матчі 31 туру іспанської Ла Ліги Кадіс на своєму полі приймав одного з претендентів на чемпіонську корону - мадридський Реал.

Рівно 30 хвилин знадобилося «вершковим» на розкачку, проте потім команду Зідана було неможливо зупинити. Три м'ячі залетело в ворота Ледесми ще до перерви. Спочатку Бензема відзначився з пенальті. Через три хвилини Карім допоміг Одріосола забити свій перший гол за «королівський клуб» в чемпіонаті. А на 40-й хвилині француз оформив дубль після витонченої передачі у виконанні Каземіро.

Друга половина зустрічі перетворилася на формальність. Реал включив економічний режим, але все ж з легкістю справлявся з боязкими атаками суперника.

3: 0 - легка перемога мадридців, яка дозволила очолити турнірну таблицю чемпіонату. Правда, вже завтра Атлетіко може потіснити команду Зідана, якщо в Мадриді візьме окуляри з Уеска.

Кадіс перервав триматчеву серію без поразок. Невдача в матчі з Реалом не позначилася на турнірному становищі новачка Ла Ліги - вони залишилися на 13-му місці.

Кадіс - Реал 0: 3 Голи: Бензема, 30 (з пенальті), 40, Одріосола, 33.

Кадіс: Ледесма - Карселен (АКАП, 46), Фалі, Мауро, Еспіно (Алехо, 65) - Йонссон, Марі (Кала, 46), Іск'єрдо - Санчес-Понсе (Лосано, 46), Негредо (Шапоніч, 46), Собріно.

Реал: Куртуа - Одріосола (Іско, 61), Начо, Варан (Карвахаль, 60), Мілітао, Марсело (Гутьєррес, 74) - Бланко, Каземіро - Родріго, Бензема (Маріано, 74), Вінісіус (Асенсио, 61).

Попередження: Санчес, 8, Карселен, 29, Йонссон, 41, АКАП, 90 + 2 - Варан, 22, Начо, 46, Марсело, 68.