Солскьяер - про падіння Сона: Якщо мій син впаде на поле і пролежить на ньому 3 хвилини - він не отримає їжі

12 квітня 2021, 06:35 | Футбол

Фахівець розповів про матч зі "

Головний тренер Манчестер Юнайтед Оле-Гуннар Солскьяер прокоментував перемогу над Тоттенхемом в АПЛ (1: 3).

" Якщо скасування голи була помилкою, явною помилкою, то вони зобов'язані розглянути це після матчу і вжити заходів. А гол дуже хороший.

Відмінна реакція на ситуацію, здорово зіграли в другому таймі. Ми відчули несправедливість і показали наш характер. Ми не дозволимо подібних помилок зіпсувати кінцівку нашого сезону "

\? Нас не повинні обманювати.

Хочу сказати, що якщо мій син впаде на поле і пролежить на ньому 3 хвилини, а решта 10 товаришів побіжать його піднімати - він не отримає більше їжі "

\! Він доводить чому вважається одним з кращих. Навіть Фред забив сьогодні! Чудові голи нам вдалися.

Для людини, яка вперше приїхав до Англії і не знає англійської мови, не може постійно перебувати з родиною, безумовно важко тут.

І звичайно відхід з команди один з варіантів, які нависають над ним. Схрестимо пальці. Але якщо він вирішить, що одного сезону тут йому досить, то ми були щасливі бачити такого футболіста в МЮ "