Наполі обіграв Кротоні, Сассуоло врятувався від поразки в матчі з Ромою

03 квітня 2021, 20:25 | Футбол

Завершився ряд поєдинків 29-го туру італійського чемпіонату.

Відбувся ряд суботніх поєдинків 29-го туру італійської Серії А.

У першій грі Наполі здобув мінімальну і результативну перемогу над Кротоні з рахунком 4: 3. У першому таймі команди забили чотири м'ячі - за " На початку другого тайму Сімі оформив дубль, а через дев'ять хвилин Мессіас зрівняв рахунок в матчі. Перемогу команді Дженнаро Гаттузо приніс забитий м'яч у виконанні Ді Лоренцо в середині другого тайму.

Наполі - Кротоні 4: 3 Голи: Лоренцо Інсіньє, 19, Осімхен, 22, Мертенс, 34, Ді Лоренцо, 72 - Сімі, 25, 48, Мессіас, 59 Наполі: Мерет - Маріу Руї, Максимович, Манолас, Ді Лоренцо - Руїс,. Зустріч закінчилася з рахунком 2: 2. Команда Паулу Фонсека вийшла вперед в середині першого тайму зусиллями Пеллегріні, який реалізував пенальті. Потім на 57-й хвилині господарі зрівняли рахунок завдяки голу Траоре, але через 12 хвилин Перес знову вивів " За п'ять хвилин до кінця основного часу Распадорі зрівняв цифри на табло.

Сассуоло - Рома 2: 2 Голи: Траоре, 57, Распадорі, 85 - Пеллегріні, 25 (з пенальті), Перес, 69 Сассуоло: Консилией - Тольян (Хараслін, 77), Влад Кірікеш (Пелузо, 84), Марлон, Рожеріо - Обьянг. Господарі відкрили рахунок на 56-й хвилині, коли відзначився Лаццари, а гості відповіли точним ударом у виконанні вийшов на заміну Верде. Перемогу римлянам приніс забитий м'яч з пенальті від Кайседо на 88-й хвилині зустрічі.

Лаціо - Спеція 2: 1 Голи: Лаццари, 56, Кайседо, 89 (з пенальті) - Верде, 73 Лаціо: Рейна - Раду, Ачербі, Марушич - Луліч (Фарес, 52), Перейра (Луїс Альберто, 52), Лейва (. У складі господарів відзначилися Глік і Іоніце, а у гостей забиті м'ячі на рахунку Куртича і Мана.

Беневенто - Парма 2: 2 Голи: Глик, 24, Іоніце, 67 - Куртич, 55, Ман, 88 Беневенто: Монтіпо - Барба, Глик, Туя - Імпрота, Іоніце, Скьяттарелла, Хетемай, Депаолі (Летиція, 88) - Лападула (.