Гол Роналду не допоміг Ювентусу переграти Верону

28 лютого 2021, 06:12 | Футбол
Верона - Ювентус, getty images

В рамках 24-го туру італійської Серії А Верона зіграла внічию з Ювентусом (1: 1).

У першому таймі Ювентус повністю переграв господарів, але, як це часто буває з "

У другій половині гри почалося найцікавіше. Спочатку забив Кріштіану Роналду після цікавої комбінації, проте через 28 хвилин, на 77-й, Барак зробив рахунок 1: 1.

Матч так і завершився.

Верона - Ювентус 1: 1.

Голи: Барак, 77 - Роналду, 49 Верона: Сільвестрі, Димарко (Лазович, 52), Маньяні, Гюнтер, Фараони (Давидович, 84), Барак, Іліч (Велозу, 46), Дзакканьі (Бесса, 84), Стураро (Роналду.

Ювентус: Щесни, Демірал, Алекс Сандро, де Лігт, Кулусевскі, Рабьо, Бентанкур, К'єза (Ді Прадо, 86), Ремзі (Маккенна, 68), Федеріко Бернардескі, Роналду.

Попередження: Ремзі, де Лігт, Барак, Давидович.