Молодіжна збірна України впевнено обіграла Мальту

13 листопада 2020, 22:49 | Футбол

Команда Руслана Ротаня без проблем перемогла суперника.

Молодіжна збірна України в рамках відбору до Євро-2021 впевнено розібралася з однолітками з Мальти (1: 4).

У першому таймі " Дубль на рахунку Кухаревич. Другий тайм почався з гола мальтійців. Його автором став Ельюні. Однак вже під кінець матчу наша команда перевела кількість моментів в якість. Спочатку забив Милованов, а в додатковий час Шевцов.

Відзначимо, не дивлячись на цю перемогу підопічні Руслана Ротаня втратили шанси на вихід на Євро-2021.

Мальта U-21 - Україна U-21 1: 4 Голи: Ельюні, 47 - Кухаревич, 3, 32, Милованов, 79, Шевцов, 90 + 2 Мальта: Аль-Тумі - Грек, Камілльері, Пьюліс, Заммит Лонарделлі (Еллул,.

Україна: Трубін - Дубінчак, Сирота, Бабогло, Якимець - Судаков (Кравчук, 72), Булеца (Ярмолюк, 86), Бражко - Вантух (Шевцов, 86), Кухаревич (Ісаєнко, 64), Назаренко (Милованов, 64).