Аталанта втратила очки в матчі з Вероною

18 липня 2020, 23:40 | Футбол
Верона - Аталанта, getty images

Аталанта продовжувала боротьбу за другу сходинку турнірної таблиці і в рамках 34-го туру завітала в гості до Вероні. Джан П'єро Гасперіні знову довірив місце в стартовому складі українцю Руслану Малиновському, який вийшов в парі з Гомесом над Сапата. З перших хвилин команди задали досить високий темп гри.

Так, вже в дебюті зустрічі Сапата п'ятою віддав на Пашаліч після передачі Малиновського, але хорват не зміг переграти воротаря в ближньому бою. Господарі змогли відповісти трохи пізніше, коли Фараони прорвався по правому флангу і пробив з гострого кута, але Голліні перевів м'яч на кутовий. До середини тайму темп гри дещо впав.

Ближче до перерви Аталанта могла відкрити рахунок, коли Сапата здорово розвернувся в чужій штрафній площі і щільно пробив - Сільвестрі був на місці. Відпочивати команди пішли при "

Довго чекати в другій половині гри не довелося - вже на п'ятдесятої хвилині Сапата обікрав захисника, протягнув м'яч до чужих воріт і щільним ударом відкрив рахунок у матчі. 0: 1. Однак господарів абсолютно не збиралися здаватися і побігли відіграватися. Спершу, Голліні показав відмінну реакцію і парирував удар суперника головою в ближній кут.

А вже трохи пізніше голкіпер бергамаско був безсилий. Голліні парирував удар Ррахмані з-за меж штрафного, а Пессіна встиг першим на добивання. 1: 1. Аталанте не сподобалося такий розвиток подій, а тому підопічні Джан П'єро Гасперіні оперативно кинулися в наступ на чужі володіння.

В одному з епізодів Гомес обігрався з Сапата і навісив на Фройлера, але той головою послав м'яч повз ціль. Що стосується Руслана Малиновського, то він був активний, але його дальні постріли виявлялися або неточними, або блокувалися суперниками.

Ближче до кінця матчу український півзахисник був замінений. Без нього на поле приводу не змінився, проте Пашаліч був зобов'язаний потрапляти у ворота з кількох метрів в компенсований час. Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию.

Верона - Аталанта 1: 1.

Голи: Пессіна, 59 - Сапата, 50 Верона: Сільвестрі - Гюнтер (Ловато, 82), Емперер, Ррахмані - Фараони, Амрабат, Велозу, Лазович (Димарко, 73) - Пессіна, Дзакканьі (Боріні, 46), Сальседо (Ді Карміне.