Севілья вилетіла з Кубка Іспанії, програвши Мірандеса

31 січня 2020, 09:06 | Футбол
Мирандес, twitter.com/CDMirandes

Мірандес до 90-й хвилині матчу з Севільєю підходив з лідерством 3: 0 - при цьому не реалізувавши кілька відмінних моментів і пенальті. Однак уже на завершальній хвилині доданого часу Ноліто відповів на дубль Матеуса Баррозо і гол Альваро Рея.

Спроба Хулена Хулен Лопетегі змінити хід гри, зробивши потрійну заміну в перерві, виявилася безплідною.

Мірандес - Севілья 3: 1.

Голи: Баррозо, 7, 30, Рей, 85 - Ноліто, 90.

Севілья: Вацлік - Х. Навас, Кунді (Хордан, 46), Дієго Карлос, Ескудеро - Банега (Окампос, 46), Гудель, Про. Торрес - Мунір (Ен-Несірі, 46), Де Йонг, Ноліто.

В 1/4 фіналу жереб визначить в суперники Мірандеса один з наступних клубів: Барселона, Реал Сосьєдад, Реал Мадрид, Гранада, Вільярреал, Валенсія, Атлетик.