Мбаппе вийшов у 2 таймі і дублем приніс перемогу ПСЖ

18 серпня 2018, 22:25 | Футбол

Нападаючий парижан Кіліан Мбаппе вирішив результат матчу проти Генгама.

У поєдинку 1 туру чемпіонату Франції ПСЖ на виїзді обіграв Генгам з рахунком 3: 1, проте на перерву команди пішли з рахунком 1: 0 в польщу господарів поля.

Наставнику Парижан Томас Тухель довелося кидати в бій Киліана Мбаппе з перших хвилин другого тайму, і молодий французький форвард не підвів, оформивши дубль. Ще один м'яч на свій рахунок записав Неймар, який реалізував пенальті.

Генгам - ПСЖ 1: 3 Голи: Ру, 20 - Неймар, 53, Мбаппе, 82, Мбаппе, 90 Генгам: Йонссон - Ребошу, Ебоа-Ебоа, Ікоко, Кербра - Коко, Дідо (Сорбон, 81), Блас, Бенезієй ( Родела, 66) - Тюрам (Салібур, 75), Ру ПСЖ: Буффон - Маркіньос, Меньє, Дагба, Тіаго Сілва - Нкунку (Діабі, 74), Бернедо (Ло Чельсо, 80), Рабіо, Ді Марія, Неймар, Веа ( Мбаппе, 46) Попередження: Рабіо, 19.