Яворський: Якби до гри сказали, що рахунок буде 1: 1, все б погодилися

27 липня 2018, 00:49 | Футбол

Автор забитого гола в матчі Маріуполь - Юргорден (1: 1) Сергій Яворський дав свій коментар після поєдинку.

Маріуполь в першому матчі кваліфікаційного етапу проти Юргордена пропустив на останніх хвилинах і упустив перемогу.

"Якби до гри сказали, що рахунок буде 1: 1, все б погодилися. Звичайно, після гри є розлад.

На останніх хвилинах нам не забили, а потім потрапили в штангу, але результат прийнятний ", - сказав Яворський в інтерв'ю телеканалу Футбол 1.

"Звичайно, дуже шкода, що не гратимемо в Маріуполі. Тоді шансів у суперника було б набагато менше. Нічого, попросимо Одесу, щоб нас підтримала, допомогла нам. У нас вболівальники не гірше, ніж в Швеції ".

Представляємо вашій увазі відео голів та огляд матчу другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи між Юргорденом і Маріуполем (1: 1).