Фулхем обіграв Астон Віллу і вийшов в АПЛ

26 травня 2018, 23:18 | Футбол
Снодграсс и Сессеньон, twitter.com/avfcofficial

Перед переглядом фіналу Ліги чемпіонів у шанувальників гри №1 була можливість споглядати справжній англійський футбол. В рамках фінального матчу плей-офф Чемпіоншипа зустрічалися Астон Вілла і Фулхем. Команда Стіва Брюса минулого стадії розправилася з Мідлсбро, а "дачники" пройшли непоступливий Дербі Каунті.

Команди дуже акуратно почали поєдинок - ніхто не намагався форсувати розвиток подій. Втім, було відразу видно, що боротьба очікується неабияка, і ніхто ногу з боротьби не прибере. Перший же небезпечний момент завершився взяттям воріт - Сессеньон шикарною передачею розрізав оборону противника, а Керні в ближньому бою переграв Джонстона. 0: 1.

Астон Вілла намагалася відновити паритет до перерви - Снодграсс м'яко закинув м'яч на Грілліша, а той потужно пробив з вигідної позиції, проте трохи точності забракло. У підсумку, команди пішли відпочивати за мінімальної переваги "дачників", а другий тайм розпочався під диктовку команди Стіва Брюса. Грілліш розібрався в чужій штрафній площі з декількома опонентами і пробив - Беттінеллі був на місці.

На 70-ій хвилині Одоі грубо зіграв проти Грілліша, якому діставалося весь поєдинок, і отримав другу жовту картку. Після цього Фулхем відійшов в оборону і стримував натиск супротивника. У кінцівці матчу Стів Брюс випустив ще двох нападників, але успіхом такий хід не увінчався.

Як підсумок, Фулхем відстояв мінімальну перевагу і зіграє в розіграші АПЛ-2018/2019.

Астон Вілла - Фулхем 0: 1 Гол: Керні, 23 Астон Вілла: Джонстон - Ель-Мухамада (Коджі, 77), Честер, Террі, Хаттон - Снодграсс, Йедінак (нім, 77), Хуріхейн (Хоган, 81), пеклом, Грілліш, Греббан.

Фулхем: Беттінеллі - Фредерікс, Одоі, Рим, Таргетт - Макдональд, Керні, Йохансен (Норвуд, 72) - Камара, Мітровіч, Сессеньон.

Попередження: Честер, Грілліш, Хаттон - Одоі, Камара.

Вилучення: Одоі, 70 (повторне попередження).