Дрогба взяв воду у дитини, випив, зробив асист, влаштував душ

05 травня 2018, 13:22 | Футбол

Можливо, нападник Фінікс Райзінг Дідьє Дрогба знайшов свій чудовий еліксир в матчі проти дубля Лос-Анджелес Гелаксі.

Фінікс Райзінг до 70 хвилинам гри проти Лос-Анджелес Гелаксі-2 програвав з рахунком 2: 3.

Потім команда заробила право на кутовий, який взявся подавати Дрогба. Перед виконанням він взяв пляшку води у який сидить поруч з полем хлопчика і зробив кілька ковтків. Після цього івуарієць виконав подачу, яка стала гольовою.

Святкуючи гол, Дрогба знову підбіг до столу, взяв воду, зробив ще кілька ковтків, а з залишився влаштував собі душ.

Коментатори матчу не дарма запитували, що в цій воді - адже сім хвилин по тому Дрогба з пенальті приніс Фінікс перемогу - 4: 3.