Манчестер Сіті легко обіграв Вест Хем

29 квітня 2018, 19:55 | Футбол

Підопічні Пепа Гвардіоли розправилися з "молотками" на їхньому ж полі (4: 1).

Вест Хем мав деякий запас очок від зони вильоту, але розслаблятися зовсім не варто. Тим більше, до них в гості завітав чемпіон. Чому б не показати хороший футбол і дати справжній бій? Відзначимо, що Олександра Зінченка не виявилося навіть в заявці.

З перших хвилин "городяни" заволоділи м'ячем і шукали можливість для взяття воріт. "Молотки" оборонялися щільно, тому Лерой Сані пробив з-за меж штрафного - після рикошету від Патріса Евра м'яч пірнув у кут воріт. 0: 1. А вже в середині тайму, Кевін Де Брюйне гостро прострілив з флангу, а Деклан Райс зрізав м'яч в свої ворота. 0: 2.

Під завісу першого тайму господарі трохи активізувалися і заробили небезпечний штрафний. Аарон Крессвелл відмінно пробив над стінкою, а Едерсон виручити не зміг. 1: 2. Втім, другий тайм розставив все на свої місця. Рахім Стерлінг відмінною передачею знайшов Габріеля Жезуса, а той другим дотиком розстріляв володіння Адріана. 1: 3. Після цього було зрозуміло, що "молотки" вже не зачепляться за очки.

Команда Пепа Гвардіоли мала ще безліч моментів, але лише один завершився голом - Фернандіньо запустив Стерлінга у фланг, а той повернув на бразильця - екс-гірник не зміг промахнутися із забійної позиції. 1: 4. Як підсумок, "городяни" легко набрали три очки, побили безліч рекордів і наблизилися ще до такого ж кількості досягнень.

Вест Хем - Манчестер Сіті 1: 4 Голи: Крессвелл, 42 - Сані, 13, Райс, 27 (у свої ворота), Жезус, 53, Фернандіньо, 64.

Вест Хем: Адріан - Райс, Огбонна, Кресвелл - Сабалета, Куяте, Нобл, Евра (Артур Масуаку, 66) - Фернандес (Маріу, 65), Лансіні (Чічаріто, 66) - Арнаутович.

Ман Сіті: Едерсон - Уокер (Данило, 61), Емерік Ляпорт, Отаменді, Делфі - Де Брюйне, Фернандіньо, Гюндоган (Туре, 71) - Стерлінг, Жезус (Нмеча, 80), Сані.

Попередження: Отаменді.