Сент-Етьєнн обіграв Монпельє і піднявся в зону єврокубків

28 квітня 2018, 01:37 | Футбол

В мате 35-го туру французької Ліги 1 Монпельє зазнав домашньої поразки від Сент-Етьєна з рахунком 0: 1.

Єдиний гол Ромена Амума на початку першого тайму приніс Сент-Етьєнну виїзну перемогу над Монпельє.

У господарів була відмінна можливість зрівняти рахунок в додані до першого тайму хвилини, але Стефан Рюффье парирував удар Джованні Сіо з ??пенальті.

Після цього матчу Сент-Етьєнн як мінімум тимчасово піднявся на п'яте місце, що дає право на участь в кваліфікації Ліги Європи, а Монпельє залишився на восьмій позиції, хоча за підсумками туру може виявитися в другій половині таблиці.

У наступному турі Сент-Етьєнн прийме Бордо, а Монпельє відправиться в гості до Нанту.

Монпельє - Сент-Етьєнн 0: 1 Гол: Амума, 10 Монпельє: Лекомт - Мендеш, Ілтон, Конгре - Мукіеле (самбо, 71), Шкірі, Піріс, Ласн, Коцца (Доллі, 55) - Сіо, Нинг (Мбенза, 75 ) Сент-Етьєнн: Рюффье - Дебюші, Теофіль-Катрін, Суботіч, Да Сілва - Сельнес, М'Віла - Амума (де Мадіба, 75), Кабелл (Діуссе, 90), Монне-Паке - Берич (Бамба, 56) Попередження : Рюффье, де Мадіба На 45 + 2-й хвилині Сіо не забив пенальті (воротар).