Ван Персі самим звичайним голом приніс перемогу Фейеноорду

15 квітня 2018, 19:17 | Футбол

Гол Робіна Ван Персі в ворота Утрехта виявився переможним.

У 31-му турі Ередівізія Фейеноорд, який йде четвертим, брав йде п'ятим Утрехт. Перед матчем Утрехт відставав лише на три очки від Фейе.

Рахунок в матчі відкрили господарі - Микола Йоргенсен відзначився на 7-й хвилині. Сиріл Дессерс на 31-й рахунок зрівняв - 1: 1.

Однак на перерву лідером пішов саме Фейеноорд. Робіну ван Персі вдалося забити "гол в роздягальню":

після закидання Свена ван де Беек він прийняв м'яч на груди, підробив і пробив в дальній кут воріт Давида Йенсена.

У другому таймі Сем Ларссон встановив остаточний рахунок - 3: 1.

Ван Персі повернувся в Фейеноорд нинішньою зимою і за 11 матчів (10 у чемпіонаті і один - в Кубку Нідерландів) забив 6 голів.

Від йде третім АЗ Фейеноорд відстає на 11 очок, але має матч в запасі. До кінця чемпіонату команда Джованні ван Бронкхорста зіграє 4 матчі, а АЗ - 3.