Севілья обіграла Манчестер Юнайтед і вийшла в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

14 березня 2018, 05:59 | Футбол

Підопічні Вінченцо Монтелла здолали "червоних дияволів" на Олд Траффорд і добули путівку в чвертьфінал (2: 1).

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів лицем до лиця зійшлися англійський Манчестер Юнайтед і іспанська Севілья, в першій зустрічі на Рамон Санчес Пісхуан команди так і не змогли розпечатати ворота один одного, залишивши все найцікавіше на поєдинок у відповідь. Жозе Моуріньо випустив з перших хвилин досить атакуючий склад, а також вдався до ротації в центрі поля, випустивши Феллаїні, Погба і Мактоміней залишилися на лаві запасних. Вінченцо Монтелла ж задіяв оптимальний на даний момент склад, знову залишивши в запасі кращого бомбардира команди в ЛЧ Віссама Бен Йеддера.

Перша половина зустрічі видалася досить нудною, команди щодо часто пробивали по воротах, але ці удари, в принципі, ніякої загрози не несли. Манкуніанці відверто розчарували в звітному поєдинку, діючи вкрай пасивно, ніби в першому матчі вони без проблем обіграли андалусійцев і друга зустріч була лише формальністю, але насправді все було не так, і господарям потрібно було обов'язково забивати, але вони, схоже, мали інше думка з цього приводу. Гості ж підкупили своєї сміливої ??грою на чужій половині поля, "нервіонци" не соромилися пробивати по воротах і передбачалося, що рано чи пізно вони можуть розраховувати на досягнення успіху.

Що стосується небезпечних моментів, то в першому таймі такий був лише один - Феллаїні обігрався з Санчесом і потужно пробив у ближній кут, але Ріко був напоготові і перевів м'яч на кутовий. Крім цього епізоду, воротарям не доводилося серйозно вступати в гру, команди провели чимало перспективних атак, але кожен раз учасникам матчу чогось не вистачало в завершальній стадії. Таким чином, колективи не змогли забити хоча б один гол вже в третьому таймі поспіль і вирушили на перерву із справедливими "нулями".

Після відновлення гри знову краще виглядали іспанці, що приступили до активних дій на чужій половині поля, але перший небезпечний момент створили не вони, а господарі - Лингард отримав пас від Лукаку, розвернувся з м'ячем і пробив по воротах, після чого Ріко знову надійно зіграв на лінії. Після цього гра знову заспокоїлася, знову ні в одних, ні в інших воріт не було ніякої гостроти. У другій половині тайму Монтелла вирішив освіжити гру своєї команди попереду, випустивши Бен Йеддера замість Мюріель, ця заміна і виявилася ключовою в звітному поєдинку.

Вже через дві хвилини після виходу на поле, на 74-й хвилині, віссам бен єддер розписався в воротах Де Хеа - Сарабія віддав пас у штрафний майданчик на Віссама, а той точно пробив в ближній кут - 0: 1. А ще через чотири хвилини форвард "поховав" надії Манчестер Юнайтед на вихід в чвертьфінал, оформивши дубль - Банега виконав подачу з кутового, Ленгле скинув м'яч на дальню штангу, а віссам бен єддер переправив його у ворота - 0: 2. До кінця матчу манкуніанці сподобилися на гол престижу - Матіч скинув м'яч на Лукаку після подачі кутового, а Ромелу вколотив м'яч у сітку воріт - 1: 2.

До закінчення поєдинку "червоні дияволи" намагалися створити щось на зразок фінального штурму, але нічого з цього не вийшло, господарі, навпаки, могли пропустити ще один гол, воротам Де Хеа погрожували Корреа і двічі віссам бен єддер, але м'ячу не судилося втретє влетіти в ворота МЮ. Як підсумок, Севілья здобула закономірну перемогу над Манчестер Юнайтед і вперше в своїй історії пробилася в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. А Жозе Моуріньо програв сам собі, обравши несміливу тактику на найважливіший поєдинок, цікаво послухати, які виправдання невдачі своєї команди знайде португалець.

Жеребкування 1/4 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться в п'ятницю, 16-го березня, починаючи з 14:00 за київським часом.

Манчестер Юнайтед - Севілья 1: 2 (перший матч - 0: 0) Голи: Лукаку, 84 - віссам бен єддер, 74, 78 Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Валенсія (Мата, 77), Смоллінг, Байї, Янг - Феллаїні (Погба, 60), Матіч - Лингард (Мартіаль, 77), Санчес, Рашфорд - Лукаку Севілья: Ріко - Меркадо, Кьяер, Ленгле, Ескудеро - Нзонзі, Банега - Сарабія, Васкес (Пісарро, 87), Корреа (Гайс, 89) - Мюріель (віссам бен єддер, 72) Попередження: Рашфорд - Банега, віссам бен єддер, Корреа, Сарабія.