серія А. Аталанта і Фіорентина обмінялися забитими м'ячами

18 лютого 2018, 23:19 | Футбол

У чемпіонаті Італії був зіграний ще один поєдинок 25 туру.

Матч між Аталантою і Фіорентиною видався багатим на боротьбу, але досить скупим на голи.

Забиті м'ячі глядачі побачили лише в першому таймі - на 16 хвилині рахунок відкрив Бадель, а на 45-й хвилині Петанов відновив паритет.

У підсумку матч завершився з рахунком 1: 1, а Фіорентина догравала зустріч удесятьох.

Аталанта - Фіорентина 1: 1 Голи: Петанов, 45 - Бадель, 16 Аталанта:

Голліні - Кальдара, Паломіно, Госенс, Манчіні (Хатебур, 75) - Крістанте (Ілічич, 70), де Рон, Гомес, Фройлер, Кастаньо - Петанов ( Хаас, 82) Фіорентина: Спортьелло - Пеццелья, Бірагі, Міленкович, Асторі - веретена, Бадель, Жив Діаш (Терея, 83), Бенассі (Дабо, 69) - К'єза, Симеона (Фальчінеллі, 60) Попередження: Манчіні, Петанов - Бадель , Бенассі, Міленкович, веретена Вилучення: Міленкович, 84 Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Viber і Twitter.