Динамо розгромило Відеотон

10 лютого 2018, 22:22 | Футбол

У контрольному поєдинку на зборі в Іспанії Динамо обіграло Відеотон з рахунком 5: 0.

Черговим суперником Динамо, який готується до весняної частини сезону в Марбельї, став угорський Відеотон, який в нинішньому чемпіонаті своєї країни займає друге місце після дев'ятнадцяти турів.

Гра проходила за значної переваги киян, і вже на сьомій хвилині після комбінації за участю Циганкова і Шапаренко рахунок був відкритий. Правда, незабаром Рудько довелося вступити в гру і виручити свою команду, але це був лише епізод.

На 13-й хвилині Шапаренко міг зробити дубль, але не використав хороший момент, тому другого гола довелося чекати ще десять хвилин. Що вийшов на поле замість Піваріча Гонсалес першим же дотиком відправив м'яч у сітку, правда, не обійшлося без рикошету від захисника.

Ще через десять хвилин рахунок зріс до великого після потужного і точного удару Гармаша з-за меж штрафного майданчика.

Після перерви моменти довести справу до повного розгрому упустили Мбокані і Кендзьора, проте їм обом все ж вдалося розписатися у воротах угорської команди. Кендзера забив четвертий м'яч Динамо після знижки Гармаша, а Мбокані підвів підсумок поєдинку на його останній хвилині.

Динамо - Відеотон 5: 0 Голи:

Шапаренко, 7, Гонсалес, 22, Гармаш, 32, Кендзьора, 57, Мбокані, 90.

Динамо: Рудько - Кендзьора, Хачеріді, Кадар, Піваріч (Гонсалес, 22) - Шепелев, Морозюк, Шапаренко (Буяльський, 70), Циганков (Смирний, 75), Гармаш (Мораес, 70) - Бесєдін (Мбокані, 46).

Найцікавіше про Динамо ви можете дізнаватися з нашого каналу в Telegram, присвяченого київському клубу Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Viber і Twitter.