Кубок Придніпров'я: Таврія громить земляків з Нововасилівки, а Скорук поступається Мотору

07 лютого 2018, 11:44 | Футбол

Шостого лютого в рамках Кубка Придніпров'я-2018 відбулися два матчі групи Е.

ФК Таврія (Новотроїцьке) - ФК НовАвтотранс (Нововасилівка) 4: 0 Голи: Дудченко (12, 51), Крук (48), Осініних (82).

Стадіон: навчально-тренувальна база ФК Металург, г. Запоріжжя.

Перед цією зустріччю у команди з Новотроїцького було дві перемоги і шість набраних пунктів в поточному турнірі. У свою чергу НовАвтортранс також зіграв дві гри, в яких команда поступилася своїм суперникам.

Матч проходив за явної переваги Таврії, яка в сумі наколотила чотири м'ячі, три з яких припали на другий тайм. У першій половині поєдинку на 12-й хвилині Костянтин Дудченко відкрив рахунок - 1: 0 і, незважаючи на всі спроби команд, на перерву вони пішли з цим проміжним результатом.

У другому таймі пішов сніг, поле стало більш слизьким, що не змогло перешкодити лідерові групи збільшити свою перевагу. На 48-й хвилині відзначився Олександр Крук, а через три хвилини Дудченко забив свій другий м'яч, ставши автором дубля. В останній десятихвилинці основного часу за Таврію відзначився Дмитро Осініних, який реалізував гольову можливість на 82-й хвилині.

Таким чином, Таврія за підсумками трьох матчів набрала дев'ять очок і лідирує в групі Е.

ФК Скорук (Томаківка) - ФК Мотор (Запоріжжя) 0: 1 Голи: Слободнюк (32).

Стадіон Молодіжний парк, г. Дніпро.

Обидві команди перед цим поєдинком провели по одному матчу. Томаковци в один м'яч програли Таврії, а запорізька команда впевнено переграла сусідів по області, футбольний колектив НовАвтотранс.

Запорожці намагалися більше тримати м'яч, грали виважено і обережно, Скорук згодом став намагатися загострити, створити небезпечні моменти. На 26-й хвилині гравець Томаківської команди вийшов один на один, але не зміг реалізувати наявну можливість. На 32-й хвилині запорожці створили момент;

після навісу з лівого флангу був нанесений удар, який успіхом не увінчався, але на добиванні зіграв Денис Слободнюк - 1: 0.

Під час перерви і в ході другого тайму команди стали обертатися склади. Двічі за Скорук міг відзначитися Артур Курбанов, але обидва моменти в забиті м'ячі не перетворилися. У кінцівці зустрічі томаковци наростили тиск, проте Мотор вистояв в обороні, зберігши необхідний для себе рахунок.

У сумою двох поєдинків запорожці добули шість пунктів, а ФК Скорук часом демонструє цікаву гру, але поки йде без набраних очок.