Шальке програв Вердеру, незважаючи на гол Коноплянки

03 лютого 2018, 20:13 | Футбол

Гельзенкірхенці вдома поступилися команді з Бремена.

Український півзахисник Євген Коноплянка вивів Шальке вперед на 24 хвилині поєдинку.

Протягом тривалого часу господарям поля вдавалося утримувати лідерство, однак під завісу другого тайму гельзенкірхенці не тільки пропустили м'яч у відповідь, але і зовсім поступилися супернику.

Шальке - Вердер 1: 2 Голи: Коноплянка, 24 - Крузе, 79, Юнузовіч, 90 Шальке: Ферманн - Налдо, Настасіч, Оципка, КЕРЕРА - Майер, Даніель Каліджурі, Харитина, Набіль Бенталєб (Горетцка, 46), Коноплянка (Пьяца, 70) - Ді Санто (Бюргшталлер, 65) Вердер: Павленка - Вельковіч, Аугустінссон, Гебре Селассіє, Мойсандер - Рашіца (Юханнссон, 56), Еггештайн, Ділейні, Гондорф (Юнузовіч, 70), Бельфоділь - Крузе Попередження: Настасіч, КЕРЕРА - Мойсандер Видалення : Настасіч, 78.