Дубль Зозулі приніс Альбасете перемогу над Вальядолідом

09 грудня 2017, 21:17 | Футбол
Зозуля празднует первый гол, twitter.com/albacetebpsad

Український нападник Альбасете Роман Зозуля набрав хорошу гольову форму.

Саме його дубль приніс "альбе" домашню перемогу над Вальядолідом з рахунком 2: 1 в матчі 18-го туру Сегунди.

Роман відкрив рахунок на 19-й хвилині матчу, а на 67-й хвилині подвоїв перевагу своєї команди. Гостям вдалося відквитати один м'яч завдяки автоголу Гаффура, але після цього рахунок залишався незмінним.

Зозуля був замінений на 83-й хвилині.

Роману, який раніше забивав по одному голу Альмерії, Реус і хіхонському Спортингу, вдалося відзначитися в чотирьох матчах поспіль вперше в своїй кар'єрі. Всього в цьому сезоні на його рахунку шість голів і дві результативні передачі в 12 матчах.

Після цієї перемоги Альбасете піднявся на 15-е місце в турнірній таблиці і їх відставання від шостого місця, яке дає право на участь в плей-офф за підвищення, становить сім очок.

Альбасете - Вальядолід 2: 1.

Голи: Зозуля, 19, 67 - Гаффур, 71 (автогол) Альбасете: Надаль - Ерреро, Савельич, Гаффур - Арройо, Родрігес, Ерісе, Сусаета (Сесар, 76), Морільяс - Еспіндола (Бела, 73), Зозуля (Арідане, 83) Вальядолід: Масіп - Антоніто, Калера, Дейвід (Мічел, 58), Мояно - Борха - Плано (Вілья, 58), Туамі, Луісмі, Сальвадор (Вільялібре, 70) - Мата Попередження: Савельич, Еспіндола - Сальвадор, регалії.