Куртуа висміяв атмосферу на Уемблі

22 серпня 2017, 15:33 | Футбол

Воротар Челсі Тібо Куртуа вважає, що під час виїзного поєдинку його команди проти Тоттенхема вболівальники суперника вели себе недостатньо активно.

У другому турі АПЛ Шпори поступилися Челсі з рахунком 1: 2. Домашній для Тоттенхема поєдинок проходив на стадіоні Уемблі, де команда проведе весь нинішній сезон, так як на рідному для них Уайт Харт Лейн проводяться реконструкційні роботи.

За словами воротаря Челсі Тібо Куртуа, під час матчу проти Шпор відчувалося, що для його суперника атмосфера далека від домашньої.

"У Тоттенхема була можливість привести на стадіон безліч своїх уболівальників, але відчувалося, що це не їхня домашня арена".

"Якби все їх фанати поводилися активніше, це допомагало б Тоттенхему.

Однак в першому таймі до кожного з глядачів слід піднести мікрофон, щоб створити хоч якусь атмосферу ", - іронічно заявив Тібо".

"У другому таймі, коли Шпори стали тиснути нас, 70 тисяч уболівальників почали прокидатися. Тоді я відчув, що це набагато більше, ніж 40 тисяч на Уайт Харт Лейн "" Не думаю, що ідея Тоттенхема з іграми на Уемблі працює добре ", - підсумував бельгієць.

Раніше тренер Тоттенхема Маурісіо Почеттіно заявив, що команді варто спробувати зробити Уемблі своїм будинком.