Моуріньо: Рефері вилучив Валенсію тому, що я відмовився замінити Антоніо

18 липня 2017, 11:00 | Футбол
Антонио Валенсия, getty images

Валенсія вийшов на поле на початку другого тайму за рахунку 2: 1 на користь МЮ. Лише через 15 хвилин він був видалений за фол проти Себастьяна Сауседо, який раніше грубо зіграв проти Хуана Мати. Спочатку арбітр призначив лише штрафний удар, але після розмови з Моуріньо показав еквадорців червону картку.

"Я думаю, рефері вилучив Валенсію тому, що я відмовився замінити Антоніо. Він попросив мене це зробити, а я не погодився ", - розповів Моуріньо.

"Тому що я не згоден з карткою.

Сауседо, якщо так звуть того хлопця, був дійсно агресивним у другому таймі. Те, що сталося в епізоді з Матой і деякі інші дії були досить небезпечними. Молоді гравці з ентузіазмом грають проти Манчестер Юнайтед. Ти виходиш на товариський матч, а потім виявляється, що настрій зовсім не товариський ".

"Але зараз Предсезонка, так що ніякої проблеми немає. До того ж, ми отримали хороший досвід гри вдесятьох ".

21 липня Червоні Дияволи проведуть товариський матч проти Манчестер Сіті.

За матеріалами: fourfourtwo.com