Україна здобула перше "

20 червня 2022, 20:16 | Спорт

Українська команда виграла змагання у довільній комбінації, де нашу країну представляли десять спортсменок: Марта Федіна, Марина та Владислава Олексієви, Олеся Деревянченко, Вероніка Гришко, Софія Мацієвська, Дар'я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова, Анастасія Шмоніна та Валерія Тищенко.

У фіналі " 0333. Друге місце посіла збірна Японії (93. 5667 балів), а трійку призерок замкнула команда Італії (92. 0333).

Для України це вже третя нагорода на чемпіонаті світу з водних видів спорту-2022. Раніше Марта Федіна виборола "

Раніше ТСН Проспорт повідомляв, що українка Вікторія Ус виграла історичну для нашої країни медаль Кубка світу в екстремальному слаломі.