06 червня 2022, 12:40 | Спорт
фото з Зеркало недели

Відома українська тенісистка Еліна Світоліна втратила статус першої ракетки країни.

Першою ракеткою України після завершення Ролан Гаррос стала 25-річна тенісистка Ангеліна Калініна.

Калініна забезпечила собі перше місце національного рейтингу завдяки виходу до другого кола Відкритого чемпіонату Франції.

Таким чином Україна вперше з 2012 року отримала нову першу ракетку національного рейтингу..

Нагадаємо, Світоліна у поточному сезоні провела 13 матчів, програвши вісім із них.. Після цього Еліна оголосила про те, що тимчасово призупиняє професійні виступи.

На торішній Олімпіаді у Токіо Світоліна виграла бронзу, завоювавши для України першу медаль в історії тенісних олімпійських турнірів.