Ліга націй: дубль Роналду допоміг Португалії знищити Швейцарію, Іспанія ледь уникла поразки в Чехії

06 червня 2022, 11:02 | Спорт

Зазначимо, що у матчі за участю португальців та швейцарців все стало ясно після першого тайму.. Забитий м'яч від Вільяма Карвальо (15 хвилин) та дубль Кріштіану Роналду (35,39) дозволили "

У другій половині протистояння крапку поставив Жоау Канселу (68). Як наслідок, надвпевнена перемога підопічних Фернанду Сантуша, яка дозволила їм очолити квартет.

В іншому матчі цієї групи збірна Іспанії не змогла перемогти на виїзді Чехію.. Вже на четвертій хвилині господарі несподівано вийшли вперед, зазначив Якуб Пішок. Втім, піти на перерву в ролі лідера чехам не вдалося, адже на третій компенсованій до першого тайму хвилини 17-річний вундеркінд "

У середині другої половини гри, а саме на 66 хвилині збірна Чехії знову вийшла вперед. Цього разу забив Ян Кухта. Здавалося, що чехи зможуть зробити справжню сенсацію, але на 90 хвилині центральний захисник Іньїго Мартінес засмутив голкіпера господарів і зумів врятувати свою команду від поразки..

Після двох турів у групі 2 Ліги A лідером є збірна Португалії. У її активі чотири очки. Стільки ж балів мають і чехи, проте вони поступаються португальцям через найгіршу різницю забитих і пропущених голів.. Іспанія з двома балами йде третьою. Не набрала ще жодного пункту збірна Швейцарії;

У першому турі Чехія здолала вдома Швейцарію (2:1), Іспанія та Португалія розписали нічию (1:1).;

У третьому турі, який відбудеться 9 червня, Португалія прийматиме Чехію, а Іспанія вирушить у гості до Швейцарії..