Українка Ломачинська здобула три медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

29 травня 2022, 17:52 | Спорт
фото з Зеркало недели

Українка Ангеліна Ломачинська успішно виступила на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, що проходить в албанській Тирані.

Українка боролася у ваговій категорії до 49 кг та зуміла завоювати одразу три нагороди. У ривку Ломачинська видобула мале золото з результатом 80 кг, а в поштовху – малу бронзу (87 кг).

У сумі двоборства українська важкоатлетка з результатом 167 кг посіла друге місце та виграла срібло.. Чемпіонкою стала італійка Джулія Імперіо – 171 кг..

(фото - facebook. com/uwf. net. ua).

Це перші медалі збірної України на ЧЄ в Албанії. На турнірі українську команду представляють 18 спортсменів.

[see_also ids\u003d"

Раніше повідомлялося про те, що українка Рикун з рекордом виграла чемпіонат світу з пауерліфтингу.