Перше "

29 травня 2022, 01:25 | Спорт

Українські фехтувальники продовжують вражати своїми успіхами на міжнародній арені. Раніше спортсмени з нашої країни вибороли три медалі Гімназіади у Франції, а тепер "

Відразу двоє українців пробилися у четвірку найсильніших у фехтуванні на шпагах серед чоловіків. Володимир Станкевич став переможцем особистої першості у цій дисципліні, а бронзова призерка Олімпійських ігор-2020 у Токіо Ігор Рейзлін завоював бронзову нагороду.

На шляху до фіналу Станкевич переміг японців Масару Ямада (8:7), Кокі Кано (15:9) та Іночі Іто (15:10). Рейзлін здолав казахстанця Руслана Курбанова (15:13) та італійця Федеріко Вісмара (15:

8), але зупинився за крок від фіналу, програвши угорцю Тамашу Мате Коху (9:15).

У вирішальній сутичці Станкевич помстився за свого співвітчизника і розібрався з Кохом - 15:9. Для Володимира це перша у його кар'єрі золота медаль Кубка світу. До цього він тільки раз піднімався на п'єдестал такого рівня - "

Що стосується Рейзліна, то для нього "

Раніше ТСН Проспорт повідомляв, що українська каратистка Анжеліка Терлюга здолала олімпійську чемпіонку та здобула "