Збірна України з веслування завоювала три медалі на етапі Кубка світу у Чехії

22 травня 2022, 06:05 | Спорт

У перший день фінальних запливів "

Нагороду вищого гатунку Україні принесла дворазова призерка Олімпійських ігор-2020 у Токіо Людмила Лузан. Вона фінішувала першою на дистанції 1000 метрів з часом 4:25:31. Для Лузан це перша медаль у цьому сезоні.

Комплект срібних нагород Україна виграла у змаганнях байдарок-четвірок на дистанції 500 метрів. Тут нашу команду представляли Олег Кухарік, Дмитро Даниленко, Ігор Трунов та Іван Семикін.. Українці фінішували другим згодом 1:20:29.

Володарем бронзової медалі став каноїст Олег Боровик у змаганнях одинаків на дистанції 200 метрів. У фіналі він показав час 40:61.

Раніше ТСН Проспорт повідомляв, що відома українська тенісистка драматично пробилася в основну сітку Roland Garros.