Форвард "

21 жовтня 2021, 00:31 | Спорт

Нападник англійського " 23-річний форвард збірної Замбії зробив покер (забив чотири голи - прим. ), Що дозволило гостям святкувати перемогу з рахунком 4: 3.

Відзначимо, що в першому тайму підопічні Брендана Роджерса поступалися в два м'ячі - за москвичів відзначилися Олександр Соболєв і Джордан Ларссон.

Однак далі настав зоряний час Петсона Дака.

Він чотири рази вразив ворота російського клубу, причому перші три м'ячі форвард забив протягом 9 хвилин ігрового часу (45 ', 48', 54 '). Це найшвидший хет-трик в історії Ліги Європи після ребрендингу турніру з Кубка УЄФА в 2009 році. На 79-й хвилині Дака забив четвертий гол у ворота " Гол Соболєва на 86-й хвилині вже не врятував російську команду від поразки.