Збірна Швеції вперше в історії не виходить з групи в плей-офф чемпіонату світу з хокею

01 червня 2021, 23:08 | Спорт
фото з glavnoe.ua

Матч між збірними Росії і Швеції, який відбувся вчора, закінчився з рахунком 3: 2 на користь російської збірної. Росіянам вдалося обіграти шведів в серії буллітів і посісти перше місце в своїй групі. Шведи ж вперше за всю історію участі в чемпіонатах світу з хокею не змогли вийти з групи - вони займають 5 місце з 10 набраними очками.

Рахунок в матчі відкрив гравець збірної Швеції Йеспер Фреден на 9 хвилині першого періоду. Незважаючи на активні контратаки росіян, зрівняти рахунок в цій грі вони змогли лише в середині 3 періоди - на 53 хвилині закинутою шайбою відзначився Антон слепиша. Лише через декілька секунд збірна Росія вийшла вперед у рахунку - шайбу в ворота Швеції закинув Олександр Барабанов. Але в основний час визначити переможця цього матчу не вдалося - шведи зрівняли рахунок на 56 хвилині завдяки кидку Віктора Олофссон і перевели гру в овертайм.

У серії післяматчевих буллітів більше пощастило збірній Росії - вони перемогли шведів з рахунком 3: 2.

Чи не змогли пробити воротаря російської збірної Олександра Самонова Рікард Ракелль, Віктор Олофссон і Маркус Серенсен.

Збірна Росії стала 3 гарантованим учасником плей-офф чемпіонату світу з хокею після збірних Фінляндії та США. Їй ще належить сьогодні зіграти останній матч в групі зі збірною Білорусі. Шведська збірна, хоч і є 11-разовим чемпіоном світу, на цей раз вперше в своїй історії не змогла подолати груповий етап світової першості. Вона провела вже всі 7 матчів і займає 5 місце в групі А з 10 очками.

Джерело: prsport. net.