Незважаючи на штрафне коло: Україна фінішувала в топ-5 останньої змішаної естафети на Кубку світу з біатлону

14 березня 2021, 16:51 | Спорт

У неділю, 14 березня, відбулася змішана естафета на дев'ятому етапі Кубка світу з біатлону в чеському Нове Мєсто. За її підсумками українська збірна посіла п'яте місце.

Нашу команду представляли на етапах Дарина Блашко, Юлія Джима, Артем Прима та Дмитро Підручний. Це була остання змішана естафета в сезоні-2020/21.

Перемогла в гонці Норвегія, друга - Італія, третя - Швеція.

На стартовому етапі за Україну бігла Дарина Блашко. Вона використовувала 4 додаткові патрони і передала естафету на 9-й позиції. Відставання від лідера склало 46,4 секунди.

Юлія Джима не змогла підтягти українську збірну. На стрільбі лежачи вона заробила штрафне коло і передала естафету на 9-й позиції, відставши від першого місця на 2 хвилини.

На третьому етапі Артем Прима скористався одним додатковим патроном і підняв України на 5-у позицію.

На останньому етапі Дмитро Підручний допустив 2 промахи на стрільбі лежачи і фінішував на підсумковому 5-му місці.

Кубок світу з біатлону.

Результати змішаної естафети в Нове Мєсто.

Норвегія (0 + 4) 1:01:24. 1 2. Італія (0 + 10) +1: 08. 7 3. Швеція (0 + 10) +1: 22. 7 4. Франція (1 + 9) +1: 42. 3 5. Україна (1 + 10) +2: 16,5 6. США (0 + 7) +2: 26. 4 Етап в Нове Мєсто сьогодні завершиться одиночній змішаної естафетою, початок - о 14:45.

Десятий заключний етап Кубка світу 19-21 березень буде приймати шведський Естерсунд, який замінив Холменколлен в зв'язку з карантинними обмеженнями в Норвегії.