Ліга націй: Португалія з Роналду і Франція завершили рік перемогами

18 листопада 2020, 00:50 | Спорт

У вівторок, 17 листопада, були зіграні матчі заключного 6-го туру Ліги націй в групі 3. Франція на своєму полі з рахунком 4: 2 обіграла Швецію, а Хорватія також вдома програла з результатом 2: 3 Португалії.

Діючі чемпіони світу обіграли суперника, незважаючи на швидкий пропущений м'яч. Вже на 5-й хвилині Віктор Клаессон вивів шведів вперед.

Ще до перерви господарі відповіли двома забитими м'ячами, авторами яких стали Олів'є Жиру і Бенжамен Павар. Після перерви Жиру оформив дубль, а Робін Куайсон під завісу зустрічі скоротив відставання в рахунку. Вже перед самим фінальним свистком Кінгслі Коман забив четвертий м'яч у ворота гостей.

У паралельній зустрічі першими забили господарі - на 29-й хвилині відзначився Матео Ковачич. Проте в другій 45-хвилинці після видалення Марко Рогу португальці змогли не тільки відігратися, а й вийти вперед - забиті м'ячі на рахунку Рубена Диаша і Жоау Феліш.

Проте, хорвати, граючи в меншості, відігралися - на 65-й хвилині Ковачич зробив дубль. Але втримати нічию господарі не змогли. На 90 + 1-й хвилині перемогу Португалії приніс той же Діаш.

Кріштіану Роналду результативними діями в матчі не відзначився.

Франція виграла групу 3, набравши 16 очок. Португалія (13 балів) стала другою, Хорватія (3) - третій, Швеція (3) - четвертої.

У півфіналі Ліги націй від групи зіграє Франція, Швеція вилетіла з Ліги А.