"Рома" перемогла "Лаціо" в дербі Вічного міста

29 вересня 2018, 19:51 | Спорт

"Рома" в рамках 7-го туру чемпіонату Італії впевнено здолала "Лаціо" з рахунком 3: 1.

"Вовки" вийшли вперед під завісу першого тайму. Лоренцо Пеллегріні п'ятою ефектно відправив м'яч у сітку воріт після скидки головою від Стефана Ель-Шаараві.

У другій половині гри "орлам" вдалося відігратися.

Чіро Іммобіле скористався безглуздою помилкою Федеріко Фасіо при передачі на голкіпера на 67-й хвилині.

Однак, вже через кілька хвилин потужним ударом зі штрафного Олександр Коларов знову вивів "Рому" вперед.

Крапку в поєдинку поставив Фасіо, реабілітувавшись за помилку в епізоді з пропущеним м'ячем. Центральний захисник на 86-й хвилині забив ударом головою після точної подачі від Пеллегріні зі штрафного.

Тепер "Рома" з 11 очками вийшла на п'яте місце в турнірній таблиці, "Лаціо" має на очко більше і займає четвертий рядок.