Майстер не тільки у футболі: Коноплянка став переможцем турніру з настільного тенісу

04 липня 2018, 12:12 | Спорт

Півзахисник німецького "Шальке" Євген Коноплянка показав, що він прекрасно вміє грати не тільки у футбол.

Українець в компанії з нападаючим "кобальтових" Франко Ді Санто стали переможцями змагань з настільного тенісу. Відзначимо, що зараз "Шальке" проводить тренувальний збір в Китаї.

Відповідне фото з кубком Коноплянка виклав на своїй сторінці в Twitter. Нагадаємо, що сезон 2017/18 клуб з Гельзенкірхена завершив на другій сходинці. У Лізі чемпіонів "Шальке" розпочне свій шлях відразу з групової стадії.

Що стосується Коноплянки, то на його рахунку 4 голи і 5 результативних передач в 27 матчах за клуб в Бундеслізі. Нещодавно став відомий календар чемпіонату Німеччини на наступний сезон.

Раніше Коноплянка відірвався на "білій" вечірці.