Три штанги і 8 попереджень: "Ворскла" в боротьбі за бронзу втратила очки в неймовірному матчі з "Вересом"

05 травня 2018, 18:59 | Спорт

Полтавська "Ворскла" в рамках 30 туру української Прем'єр-ліги не зуміла впоратися на виїзді з дебютантом чемпіонату рівненським "Вересом".

Незважаючи на безгольовою рахунок на табло (0: 0), гравці обох команд порадували уболівальників великою кількістю моментів і впертою боротьбою.

Крім 8 жовтих карток, які головний суддя показав гравцям, було ще і три стійки. На самому початку другого тайму господарі могли відкривати рахунок в матчі, проте постріл зі штрафного у виконанні Романа Карасюка припав в каркас воріт.

На 75 хвилині стійка вдруге зіграла за гостей, коли Денис Кожанов зважився на удар з середньої дистанції. Через три хвилини каркас воріт вберіг від голу вже "Верес" - Вадим Сапай потрапив в поперечину після пострілу здалеку.

Таким чином, не зумівши переграти "Верес", команда Василя Сачко втратила можливість відірватися в турнірній таблиці від луганської "Зорі". Зараз в активі полтавської команди 45 очок і 3 рядок. "Зоря", в свою чергу, має на два очки менше.

Що стосується "Вереса", то він нарешті перервав програшну серію у внутрішній першості, яка до цієї гри становила 4 зустрічі. Тепер в активі рівнян 34 пункту і 6 позиція. Нагадаємо, що в минулій грі ці команди також не виявили сильнішого.