"Манчестер Сіті" в третій раз прибив "молотобійців", Зінченко опинився поза заявкою

29 квітня 2018, 20:13 | Спорт

"Манчестер Сіті" в рамках 36 туру англійської Прем'єр-ліги розібрався на виїзді з "Вест Хемом" з рахунком 4: 1.

Незважаючи на дострокове чемпіонство, команда Хосепа Гвардіоли продовжує демонструвати неймовірні результати. "Городяни" вийшли вперед вже на 13 хвилині протистояння - Лерой Сані після невеликого рикошету від суперника пробив з-за меж штрафного точно в кут воріт.

На 27 хвилині гості подвоїли свою перевагу - футболіст "молотобійців" Деклан Райс зрізав м'яч в свої ворота після прострілу з флангу у виконанні Кевіна Де Брюйне.

Кілька відновили інтригу футболісти господарів наприкінці першого тайму - Аарона Кроссвелу вдався бездоганний штрафний удар.

Друга половина зустрічі також пройшла під диктовку "Манчестер Сіті" - на 53 хвилині вони втретє засмутили воротаря "Вест Хема". Габріель Жезус після передачі від Рахіма Стерлінга другим дотиком пробив голкіпера господарів.

Четвертий гол "манкуніанці" провели на 64 хвилині - екс-футболіст донецького "Шахтаря" Фернандіньо після стеночки зі Стерлингом пробив із середньої дистанції точно в ворота. Таким чином, перегравши "Вест Хем", "Манчестер Сіті" набрав вже 93 бали. "Молотобойці", в свою чергу, залишилися з 35 очками на 15 сходинці.

Олександр Зінченко опинився поза заявкою цього протистояння.

Відзначимо, що це вже третя перемога манчестерського колективу над лондонцями - до цього МС здолав "Вест Хем" з рахунком 2: 1 і 3: 0 (товариська гра).