Перерване серія і видалення: "Карпати" відкрили тур видовищною перемогою над "Чорноморцем"

31 березня 2018, 17:48 | Спорт
фото з ТСН.ua

Львівські "Карпати" в рамках 25-го туру української Прем'єр-ліги розібралися вдома з одеським "Чорноморцем" з рахунком 3: 1.

Господарі вийшли вперед на 20-й хвилині протистояння - Хорхе Карраскаль, познущавшись над суперником, спокійно відправив м'яч у сітку воріт опонента.

Гості відновили паритет в протистоянні в кінці тайму - Максим Третьяков на 3 додаткової до основного часу хвилині впевнено реалізував пенальті.

Другий гол команда Олега Бойчишина забила на початку другої половини зустрічі - Мар'ян Швед після пасу у виконанні Франческо Ді Франко знову вивів свою команду вперед в цьому надважливому протистоянні.

Закріпив перевагу "Карпат" новачок команди Катріель Санчес, який першим опинився на добиванні після свого ж удару. Відзначимо, що "Чорноморець" догравав зустріч удесятьох - на 72-й хвилині червону картку перед собою побачив Артем Чорний.

Таким чином, обігравши "моряків", "Карпати" перервали чотирьохматчеву безвиграшну серію в чемпіонаті. Зараз в активі львів'ян 23 бали і 3 місце в другій "шістці" турнірної таблиці. "Чорноморець", в свою чергу, залишився з 19 очками на останній сходинці.